Ankara'lı Bloggerlar Merhaba 2017

18 Aralık Pazar günü Sevgili Ebru ve Seher'in daveti ile Carmelo's Cafe'de #ankaralibloggerlarmerhaba2017 etkinliğindeydik. Aslında 11 Aralık'ta yapılacak olan bir etkinlikti; fakat İstanbul Beşiktaş'ta patlama meydana geldiğinden ertelenmişti. Neyseki toplandık ve moraller bozukken hepimize iyi geldi.

Çok güzel şekillerle yazılmış blog isimlerimizi Seher kendisi hazırlamış. O kadar güzel ki çerçeve mi yaptırsam diye düşünüyorum.:)

Yine çubuklu isim kartlarımızda çok hoşuma gitti onu da evde çiçeğimin toprağına sapladım. Lazer Markalama-Mavi Tasarım iyi iş çıkartmış.


Masadaki Lali Desing tarafından hazırlanan skulent bitkimizde o kadar güzeldi ki girer girmez dikkatimi çekti. Şimdi kitaplığımda yerini aldı.Cecile'de bizlere güzel hediyeler hazırlamış. Özellikle suya dayanıklı göz kalemini çok sevdim. En kısa zamanda blog da detaylı olarak da yazacağım.

Termalife maskeleri ile,

Bioblas saç dökülmesine karşı şampuanı ile,

Restorex hızlı saç uzatan sıvı saç kremi ile,

Cilt Bakım Sağlık Lr peelingi ile,

Henkel Persil, Perwoll, Vernel, Pril, Bref 'ten oluşan zengin paketi ile,
Vissmate çamaşır suyu, sıvı arap sabunu, yüzey temizleyicisi ve silikonlu temizleyicisi ile bizlerleydi. Firmalar cimri davranmayıp bol bol göndermişler.:) Hepsine çok teşekkür ederim.
Çok şık bir sunum öyle değil mi? Çok da leziz... Hele "çikolata çorbası" tatlı seveler için ideal! Fıstıklı kurabiye ve kurutulmuş limona batırılmış çikolatası da enfes... Biz annelerin de canı var öyle değil mi? Arada çocukları bırakıp bırakıp kaçmak lazım Carmelo's Kafe'ye! Mekanın her tarafında ayrı bir detay var. Huzur veren mekanlar olur ya, işte tam onlardan! Güler yüzlü ve nazik davranışları da mekan kadar akılda kalıcı ayrıntılardan.Ayrıca Timboo Cafe şubelerinde aynı gün içinde ve tek seferde yapılacak olan 140tl ve üzeri harcama tutarındaki adisyonlar "Carmelo's Café Gourmand" hediye çeki kazanıyor. Cafe Gourmand, Fransaya özgü bir tatlı ve kahve sunumu. Carmelos’un tatlı örneklerini dilediğiniz bir kahve ile tadıyorsunuz.
Hediye çeki 2 kişilik ve hafta içi 14:00-18:00 saatleri arasında, hafta sonu ise gün boyunca kullanılabiliyor.  Kampanya 15 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli.
Benden söylemesi.

Ebru ve Seher'e çok teşekkür ederim. Umarım barış, sağlık ve huzur dolu bir yıla merhaba deriz.

Sevgiler...

6 yorum:

 1. cumartesi günkü buluşmaya da gelirsin sanmıştım , bir türlü bir araya gelemedik ama bu buluşma da güzel olmuş , nicelerinde beraberce olalım inşallah ..

  YanıtlayınSil
 2. Çok güzel çikmissin Emelcim 😊

  YanıtlayınSil
 3. Ne iyi bir buluşma olmuş, seni de yakından görmüş oldum ben de Derya'ya katılıyorum, çok güzelsin Emel'ciğim, maşallah. :)

  YanıtlayınSil
 4. çok neşeli ve güzel bir etkinlik olmuş

  YanıtlayınSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.